Wybierz projektanta
Wybierz województwo

Sk Architekci Sp. z o.o.

Architekci
woj. mazowieckie
00-193 Warszawa
ul. Ul. Stawki budynek INTRACO 2 / POZIOM XVII LOK. 170
woj. mazowieckie
05-091 Warszawa Ząbki
ul. Ul.Powstańców 45a / 41
504 376 264

Firmę  SK ARCHITEKCI sp. z o.o. tworzą architekci z wieloletnim doświadczeniem .

Prezesem firmy jest doświadczony architekt Dominik Skura, oraz zespół projektowy składający się z architektów i branżystów na stałe z nami współpracujących w biurze firmy .

 

   Przez 17  lat doświadczenia zawodowego pracowaliśmy przy wielkokubaturowych obiektach mieszkaniowych, usługowych i użyteczności publicznej, najpierw w firmach:  JKM-design sp z o.o. oraz Mierzejewski-Kasprzycki MK sp.z o.o. , a następnie w ramach własnej firmy Czwarty Wymiar sc obecnie SK ARCHITEKCI sp. z o.o.

 

   Mottem  firmy jest: „PROJEKTOWANIE TO NASZA PASJA”, z przyjemnością podejmiemy współpracę z Państwem w celu osiągnięcia obopólnego sukcesu ekonomicznego . W ramach naszej współpracy będziemy kładli szczególny nacisk na wzajemny kontakt i zrozumienie, tak aby Państwo mogli w pełni korzystać z naszych umiejętności i doświadczenia, wspierając nas, oraz podejmując decyzje inwestorskie.  

  

   W  ramach własnej działalności prowadzonej od 2006 r pod nazwą Czwarty Wymiar S.C. obecnie SK ARCHITEKCI sp. z o.o. wykonaliśmy wiele projektów budynków mieszkaniowych.

 

Ostatnie Projekty  2013 2015

1. Budynek Mieszkalny Wielorodzinny ul. Człuchowska Warszawa  PUM 5500 – 112 mieszkań  projekt 2013 inwestor Lc Corp

2. Budynek Mieszkalny Wielorodzinny z garażem podziemnym i usługami  ul. Poborzańska Warszawa  projekt 2013 inwestor Lc Corp PUM- 4120 84 mieszkania   

3. Osiedle Kwitnące Olsztyn - Dzielnica Jaroty  Inwestor Rom Bud  Projekt 2012 . PUM-7081 129 mieszkań

4. Osiedle w Olsztynie ul. Augustowska Projekt 2014 Inwestor Warmińskie przedsiębiorstwo Budowlane PUM 6491 125 mieszkań

 

 

Wcześniejsze projekty

 

1.Projekt konkursowy osiedla mieszkaniowego Toruń inwestor Budlex nagroda 50 000 zł

2.Projekt budowlany  „Osiedla Kwitnącego” Etap F w Markach. Inwestor Spółdzielnia SAM 81 – budynki zostały wykonane i oddane do użytkowania . (pow. użytkowa  15 000 m2 )

3. Projekt koncepcyjny osiedla w Gdańsku inwestor Firma Longbridege Development – uzyskano decyzje o warunkach zabudowy. (Pow. użytkowa 12 000 m2)

4. Budynek Apartamentowy z garażem podziemnym na Saskiej Kępie ul. Czeska 19 Inwestor prywatny Pan Robert Paszkowski  - budynek jest w ostatniej fazie budowy. (Pow. użytkowa 2 000 m2)

5.Osiedle domów dwu i jedno lokalowych w Łomży ul Wiosenna   23 domy  otrzymane pozwolenie na budowę inwestycja jest realizowana. Inwestor Negresco .

6.Budynek mieszkaniowy wielorodzinny w Łomży ul Dworna  ( 2000 m2) inwestycja jest realizowana. Inwestor Negresco .

7. Projekt budowlany budynku mieszkaniowego wielorodzinnego z garażem podziemnym ul Dembego w Warszawie. Inwestor SBM Merkury projekt w trakcie realizacji.   (Pow. użytkowa 5 000 m2)

 

Ponadto w ramach  działalności prowadzonej od 2006  CZWARTY WYMIAR SC   wykonaliśmy wiele  projektów użyteczności publicznej.

Między innymi:

1.Projekt budowlany i wykonawczy Hotelu Reler w standardzie 5 gwiazdkowym w centrum Łodzi . Inwestycja otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę. (pow 20 000 m2)

2.Projekt budowlany i wykonawczy budynku siedziby RWE Stoen Operator sp z oo (pow 12 000 m2)  inwestycja otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę oraz decyzje środowiskową. Będzie realizowana w ciągu 2 lat.

3.Projekt najnowocześniejszego żłobka w Szczecinie. Inwestor Miasto Szczecin . Budynek przy ul. Duńskiej w Szczecinie został zrealizowany i oddany do użytkowania.

 

W ramach wcześniejszej współpracy w  firmach gdzie byliśmy zatrudnieni, kierując zespołami przy projektach budowlanych ,oraz wykonując nadzór na budowie  zostały zrealizowane   i oddane do użytkowania obiekty .

Między innymi:

1.Zespół mieszkaniowo-usługowy Motorowa i Motorowa2 - inwestor  RSM Osiedle Młodych

2.Budynek mieszkalny wielorodzinny Ul. Mińska  w Warszawie. Inwestor RSM Osiedle Młodych.

3.Osiedle domów mieszkalnych wielorodzinnych Lazurowa Dolina ul. Lazurowa w Warszawie inwestor  Ronson Development

4.Budynek mieszkalny wielorodzinny „Twój Biały Dom” ul. Wąwozowa w Warszawie. Inwestor  Ronson Development

5.Osiedle domów mieszkalnych wielorodzinnych ul. Nowoursynowska w Warszawie. Inwestor Ronson Development

6.Osiedle mieszkaniowe w Pruszkowie Etap 1 Inwestor Firma Longbridege Development

7.Osiedle mieszkaniowe w Gdańsku Reduta Żbik  Inwestor Firma Longbridege Development

8.Osiedle mieszkaniowe w Poznaniu ul. Kościelna  Inwestor Firma Longbridege Development