Wybierz projektanta
Wybierz województwo

Spółka at architekci prowadzona przez zespół autorski, Andrzeja Wolańskiego i Tomasza Czerneckiego.
Prowadzi działaność w zakresie:

- Projektowania architektonicznego
- ekspertyz technicznych
- projektowania wnętrz

Współpracujemy z inwestorami indywidualnymi, firmami oraz klientami instytucjonalnymi.
Wykonujemy kompletne projekty 
branżowe.

42-202 Częstochowa
ul. Katedralna 8 / 52
34 324 00 86
+48604 14 12 10
F.H.U. Euro-Projekt Mirczak Łukasz

Firma F.H.U. „EURO-PROJEKT” jest  dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w branży budowlanej w zakresie sieci i instalacji sanitarnych. Nasza firma  prowadzi swoją działalność od stycznia 2003 r.

„EURO-PROJEKT” zatrudnia młodych, zdolnych i ambitnych inżynierów projektantów dzięki którym nasze usługi są na wysokim poziome. Kadra jest wykwalifikowana,  posiadająca uprawnienia budowlane bez ograniczeń w projektowaniu i kierowaniu budową i robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

Współpracujemy z biurami architektonicznymi oraz firmami wykonawczymi w branży instalacyjnej i budowlanej na terenie całego kraju. Prowadzimy konsultacje ze specjalistami z Niemiec, Francji oraz Włoch. Oferujemy nowatorskie rozwiązania techniczne, wykorzystanie niekonwencjonalnych źródeł ciepła oraz instalacje odzysku ciepła w przemyśle.

Szeroki zakres prac wykonywanych przez „EURO-PROJEKT” pozwala ograniczyć obowiązki związane z inwestycją do minimum. Prace projektowe „EURO-PROJEKT” może rozpocząć od  aktualizacji podkładów mapowych wraz z uzgodnieniami branżowymi a zakończyć przekazując inwestorowi uprawomocnione pozwolenie na budowę wraz z kompletną dokumentacją projektową zawierającą wymagane uzgodnienia, przedmiary, kosztorysy oraz specyfikacje przetargową. Na etapie późniejszej realizacji „EURO-PROJEKT” może prowadzić nadzór autorski lub inwestorski ograniczając koszta związane z przedsięwzięciem do minimum.

Życzymy miłej i owocnej współpracy i zapraszamy do zapoznania się z szczegółową ofertą naszej firmy.

42-200 Częstochowa
ul. Łokietka 13 /
41-100 Siemianowice Śląskie
ul. Olimpiska 28 /
343725055
606772248
CONST-PRO Grupa Inżynierska Spółka z o.o.

Jako grupa inżynierska istniejemy na Polskim rynku od 2008 roku. Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem architektonicznym, konstrukcji stalowych, żelbetowych oraz drewnianych ale również nadzorem budowlanym, kosztorysowaniem oraz doradztwem  w zakresie konstrukcyjno-budowlanym. W 2013 roku wprowadziliśmy do naszej oferty również prefabrykację oraz montaż konstrukcji stalowych.

Od początku istnienia naszej grupy, wykonaliśmy kilkadziesiąt projektów budowlanych, wykonawczych oraz warsztatowych. Nadzorowaliśmy wiele realizacji budowlanych. Projektowaliśmy budynki użyteczności publicznej oraz konstrukcje budowlane dla firm z branży przemysłowej. W naszej grupie skupiliśmy inżynierów, którzy cechują się dużym doświadczeniem, szeroka wiedzą inżynierską, solidnością oraz kreatywnością.

46-300 Olesno
ul. ul. Chopina 3 /
+48885477331
AMBIT PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie projektowania oraz nadzoru. Naszym celem jest spełniać potrzeby klientów, dostosować nasze pomysły do wymagań inwestora, co przekłada się na przemyślany i fukcjonalny obiekt. Nasze pomysły, koncepcje przedstawiamy w formie wizualizacji.

projektujemy:

 • budynki jednorodzinne
 • budynki wielorodzinne
 • budynki usługowe
 • budynki użyteczności publicznej

oferujemy:

  • kompletny projekt budowalny
  • nadzór nad budową
  • certyfikat energetyczny
  • kosztorysy
  • wizualizacje
42-202 Częstochowa
ul. Dekabrystów 84 /
+48 608 801 966

Projektowanie to nasza pasja. Dzięki doświadczeniu i zdobytej wiedzy  w kilkunastoletniej praktyce na rynku, jesteśmy w stnie podjąć się najtrudniejszch wyzwań projektowych.

Cechuje nas kreatywność, indywidualne podejście do każdego projektu, otwartość na potrzeby inwestora. Różnorodność projektów jakie wykonaliśmy potwierdza naszą wszechstronność.

00-193 Warszawa
ul. Ul. Stawki budynek INTRACO 2 / POZIOM XVII LOK. 170
05-091 Warszawa Ząbki
ul. Ul.Powstańców 45a / 41
504 376 264
COMPLEX PROJECT Paweł Michalski

Szanowni Państwo

Świadczymy usługi w sektorze budownictwa, w zakresie projektu i realizacji inwestycji. Obsługa Klienta obejmuje wykonanie wszelkich wymaganych przepisami prawa opracowań projektowych służących uzyskaniu pozwolenia na budowę jak i szczegółowych opracowań projektów wykonawczych służących wybudowaniu obiektu. W ramach świadczonych usług uzyskamy wszelkie pozwolenia i decyzje administracyjne służące zarówno wybudowaniu, odebraniu i użytkowaniu obiektu.
 

W ramach swojej działalności zajmiemy się również realizacją projektowanych inwestycji, poprzez bezpośrednie przejęcie na siebie ciężaru zrealizowania inwestycji lub jej kompletnego nadzoru. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierów i architektów oraz doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu inwestycji pozwala w pełni profesjonalnie obsłużyć każdego Klienta. Szczegółową ofertę świadczonych usług, zrealizowane zlecenia oraz dane kontaktowe znajdziecie Państwo w dalszej części.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie oraz do dalszej współpracy


Z poważaniem

Paweł Michalski

42-200 Częstochowa
ul. ul. Sosabowskiego 1 / 1
42-202 Częstochowa
ul. ul. Krótka 29 / 31
34 373 18 44
+48 53 53 00 101
Pracownia Projektowa Eltechlen

Firma Pracownia Projektowa Eltechlen Sebastian Kulik powstała w maju 2009 roku. Od początku zajmujemy się projektowaniem instalacji, sieci i urządzeń elektrycznych. Projektujemy dla osób fizycznych, firm i instytucji. Każde zadanie realizujemy z dużym zaangażowaniem i należytą starannością. Dzięki takiemu podejściu do Klienta firma dynamicznie się rozwija, realizując coraz więcej zadań na terenie całej Polski.

Pracownia Projektowa Eltechlen
Sebastian Kulik

42-700 Lubliniec
ul. Oleska 85 /
507 421 694
505 068 618